Producenci

Konopne kapsułki do prania uniwersalne - 30 kaps.

kapsułki.png
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: MAD-KPSDPR

Opis

Konopne kapsułki do prania uniwersalne - 30 kaps.

ZAWIERAJĄ ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE POCHODZENIA ROŚLINNEGO

Biodegradowalna formuła.

- Nie zawierają fosforanów;
- Skutecznie usuwają plamy;
- zapewniają higieniczną czystość;

Jedna kapsułka na jedno pranie (ok 4,5 kg tkaniny)

Idealne do prania w temperaturach od 30 do 90°C 

 

Nie dotykać produktu mokrymi rękami. Zamknąć opakowanie bezpośrednio po wyjęciu kapsułki. Opakowanie przechowywać w suchym, dobrze wentylowanym miejscu.
Nie przebijać, nie rozcinać kapsułek. Nie używać do prania wełny i jedwabiu. Stosować się do zaleceń  producenta odzieży podanych na metce odzieży.
Temperatura przechowywania 5-30°C.

 

Skład: 15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% kompozycja zapachowa'
fosfoniany, enzymy, substancje konserwujące (2-bromo-2-nitropropano-1,3-diol, 2-oktyloizotiazolon), ekstrakt z konopi siewnych, rozjaśniacz optyczny.

 

Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu. 
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. 
Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zawartość/Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów opróżnianych przez uprawnioną firmę.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl